07 03

Valdyk apšvietimą išmaniuoju telefonu!

Paprasčiausias būdas valdyti apšvietimą.

Pristatome Casambi technologiją skirtą kontroliuoti ir valdyti LED apšvietimą naudojant išmaniuosius telefonus. (Apple ir Android)

"Bluetooth" technologijos dėka yra įmanoma sukurti tinklą su Casambi komponentais, išvengiant sudėtingų konfigūracijų ir laidų, bei brangaus centralizuoto reguliavimo įtaiso. Casambi technologija leidžia automatinį prietaisų atpažinimą ir maksimalų paprastumą vartotojui.

Lengva įdiegti.

Nėra laidų, jungiklių, prietaisų ir tinklų poreikio. Jūs tiesiog turite prijungti apšvietimo įrangą prie savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

Lengva naudoti.

Galima kontroliuoti šviestuvus per intuityvią vartotojo sąsają, tiesiogiai iš savo išmaniojo telefono ar planšetės.

Nauja apšvietimo patirtis.

Casambi yra daugiau nei paprastas šviesos jungiklis. Tik su bakstelėjimu į savo išmanųjį telefoną, jūs galėsite susikurti idealią atmosfera jūsų studijoje, žiūrėti filmą ar romantišką vakarienę. Tobulas apšvietimas kiekvienai progai, bet kuriuo paros metu.

                                                                             

News casambi3 

 

 VISŲ ŠVIESTUVŲ VALDYMAS IŠ VIENO TAŠKO  

Su Casambi, galima valdyti visus šviestuvus iš vieno ekrano. Galite juos kontroliuoti po vieną arba grupėmis. Pavyzdžiui, galite sukurti grupę šviesų svetainei biurui ar parduotuvei ir nusprendę juos įjungti ar išjungti tai galėsite padaryti vienu paspaudimu. Jūs taip pat galės reguliuoti apšviestumo lygį ir sukurti tobulą apšvietimą filmo žiūrėjimui.

News casambi4

APŠVIETIMO VALDYMAS MATANT NUOTRAUKĄ

Casambi Programos Galerija yra lengviausias būdas valdyti savo šviestuvus. Nufotografuokite savo kambarį ir įdėkite šviestuvus prie susijusių nuotraukų.
Dabar galite vizualiai valdyti šviestuvus tiesiogiai per nuotrauką.

 

News casambi4

 

KURTI SKIRTINGUS SCENARIJUS ĮVAIRIOMS PROGOMS

Galima sukurti kelis skirtingus scenarijus priklausomai nuo atmosferos bei progos. 

Galite išsirinkti tinkamiausią apšvietimo pasirinkimą vakarienei, puikią atmosferą Jūsų biure arba parduotuvei pardavimų sezonu, taip pat galite išsaugoti scenarijaus nustatymus, kad galėtumėte reguliuoti šviesas lengvu paspaudimu jūsų išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje ir sukurti tobulą apšvietimą už ypatingai nakčiai ar verslo susitikimui.

News casambi5

TINKLŲ PASIDALIJIMAS IR LEIDIMAI

Casambi turi keturis skirtingus apsaugos lygius:
- Matomą tik Jums
- Administratoriaus prieeigą
- Būtiną slaptažodį
- Bendro naudojimo tinklą

News casambi6

 

 

Meniu